Kariera

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i gospodarstwom domowym w odbiorze oraz likwidacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są odpadami.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

OBSŁUGA KLIENTA – DYSPOZYTOR

Miejsce pracy: USTROŃ

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klienta w zakresie skupu i sprzedaży oleju gastronomicznego,
  • sprzedaż telefoniczna produktów i usług firmy,
  • rozwój regionu poprzez pozyskiwanie nowych punktów odbioru oleju,
  • komunikacja i bieżąca współpraca z kierowcami,
  • planowanie tras kierowców na powierzonym regionie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej – mile widziane,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • umiejętność negocjacji sprzedażowych mile widziane,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • komunikatywność,
  • otwartość.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00,
  • rozwój zawodowy i szkolenia z zakresu komunikacji z klientem oraz negocjowania,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do firmy,
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.18 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 2018 poz.1000)”.

Kierowca kat. B/ Dostawca  (własna działalność)

Miejsce pracy: Bydgoszcz

  • odbiór zużytych olejów z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki,
  • dostarczanie świeżych olejów do lokali gastronomicznych,
  • praca na terenie danego obszaru według zaplanowanej trasy,
  • prowadzenie busa do 3,5 t,
  • bieżący rozładunek i załadunek busa na magazynie firmy,
  •  wsparcie przy rozładunkach transportu z Czech (1-2 razy w tygodniu),
  • współdziałania handlowe na terenie obszaru,
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia – faktury,
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu), telefon, drukarka,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 tony – min. 1 rok,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i organizacji pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów,
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność,
  • niekaralność,
  • posiadanie własnej działalności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o współpracę (własna działalność),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • system motywacyjny,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.