WOLNE STANOWISKA

Pracuj z nami w branży, która ma sens. Kogo obecnie poszukujemy?
KIEROWCA KAT.B/DOSTAWCA
Lublin, Kraków, Częstochowa

Opis stanowiska:

  • odbiór zużytych olejów z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki
  • dostarczanie świeżych olejów do lokali gastronomicznych
  • praca na terenie danego obszaru według zaplanowanej trasy
  • prowadzenie busa do 3,5 t
  • bieżący rozładunek i załadunek busa na magazynie firmy
  • wsparcie przy rozładunkach transportu z Czech (1-2 razy w tygodniu) oraz przy inwentaryzacjach
  • współdziałania handlowe na terenie obszaru
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia - faktury
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu), telefon, drukarka
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 tony - min. 1 rok
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i organizacji pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • niekaralność
  • posiadanie własnej działalności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o współpracę (własna działalność)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pomoc przy wdrożeniu do zespołu i firmy

HANDLOWIEC – SPECJALISTA DS. SKUPU I SPRZEDAŻY – NOWE REGIONY
Lublin, Częstochowa

  • pozyskiwanie klientów i realizacja planu sprzedażowego
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • monitorowanie i rozwijanie podległego rynku
  • opracowywanie działań w celu zwiększenia sprzedaży
  • analizowanie i raportowanie w zakresie sprzedaży i sytuacji rynkowej
  • negocjacje handlowe
  • dostawa i odbiór zamówień
  • sprzedaż produktów firmy
  • budowanie wizerunku firmy

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako handlowiec
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży HoReCa
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość topografii miasta/regionu
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność, przedsiębiorczość
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność w nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów

Oferujemy:

  • umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • nieograniczone możliwości rozwoju
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i wdrożenie do zespołu i firmy.

HANDLOWIEC – SPECJALISTA DS. SKUPU I SPRZEDAŻY
Warszawa

  • pozyskiwanie klientów i realizacja planu sprzedażowego
  • dostawa i odbiór zamówień.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • znajomość topografii miasta/ regionu

Oferujemy:

  • umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uzupełnione o system motywacyjny,
  • interesująca praca w zgranym zespole
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wdrożeniu do zespołu i firmy.

Kariera w Trafin Oil
Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas pod numer
Napisz do
Pepa
Z Trafin przyjeżdżają zawsze, kiedy tylko ich potrzebujemy, nawet sami dzwonią. Ich oleje są wysokiej jakości a jednocześnie w super cenie. A poza tym czuję się dobrze, bo wiem, że ze zużytym olejem…
Pepa
restauracja Na Růžku
Jirka
Serwis olejowy jest dokładnie taki, jak oczekiwaliśmy. Wszystko działa tak sprawnie, że praktycznie ich nie zauważamy. Po prostu w każdej chwili, bez obaw mamy wystarczającą ilość czystego oleju, a…
Jirka
restauracja Černý kůň