Jednocześnie dostarczamy świeży i odbieramy zużyty olej.

Chcę zobaczyć produkty

Peníze

DOSTAWA DO MAGAZYNU

Nasz kierowca dostarczy olej do magazynu lub innego miejsca wskazanego przez Ciebie.

DARMOWA DOSTAWA OLEJU -OSZCZĘDZAJ PALIWO

Przywieziemy Ci świeży olej. Nie ponosisz kosztów dostawy. Oszczędzasz paliwo i czas, a także zdrowie, nie musisz dźwigać kilkaset kilogramów oleju miesięcznie.

Dvě stě
list

KORZYSTNE CENY OLEJÓW GASTRONOMICZNYCH.

Dzięki temu, że każdego dnia dostarczamy do wielu obiektów gastronomicznych bardzo duże ilości świeżego oleju, potrafimy wynegocjować niższe ceny u producentów. Dzięki temu możesz u nas kupić olej roślinny za niskie ceny przez cały rok. Wiemy, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zabrakło Ci olejów. Masz dużo pracy, a kucharze wkrótce będą „smażyć na sucho”. Normalnie musiałbyś wsiąść do samochodu i pojechać szybko na zakupy. Dzięki nam już nie. Zamów u nas i oszczędzaj czas. Możesz poświęcić ten czas gościom swojej restauracji.

Hodiny
Dvě stě

jednoczesna WYMIANA zużytego oleju na świeży = NIŻSZA CENA

Jeśli jednocześnie odbierzemy od Ciebie zużyty olej, zaoszczędzisz na zakupie nowego. Cenę, którą płacimy za odbiór zużytego oleju, na Twoje życzenie, odliczymy od ceny świeżego oleju roślinnego. Dzięki temu świeży olej do smażenia będzie jeszcze tańszy.

 

 

Życzysz sobie fryturę do smażenia na głębokim tłuszczu i olej do smażenia rzepakowy, palmowy, lub mix ze słonecznikowym?

Cennik frytur, olejów do smażenia oraz stosowania na zimno