relacje w TrafinOil

Jak dbamy o relacje z klientami – TrafinOil i restauracje

Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi i nowymi klientami to w dzisiejszych czasach podstawa funkcjonowania większości biznesów. Jeśli wykonujesz swoje usługi z pasją i zaangażowaniem, a także zauważalnie przyczyniasz się do rozwoju firm, z którymi współpracujesz, sukces jest na wyciągnięcie ręki.

To właśnie dlatego w TrafinOil zwracamy szczególną uwagę na aspekt obsługi klienta i nawiązywania długofalowych relacji – nie na miesiące, lecz na lata. Sprawdź, dlaczego warto z nami działać i w jaki sposób dbamy o punkty gastronomiczne, które zdecydowały się nam zaufać.

Co jest naszą misją w TrafinOil?

Głównym założeniem naszej firmy jest oferowanie wsparcia i pomocy restauracjom w codziennych obowiązkach, związanych z zamawianiem świeżego oleju gastronomicznego i utylizacją starego. Mogłoby się wydawać, że to drobiazg, prawda? W rzeczywistości czynności z tym związane mogą zabierać dużo cennego czasu, który mógłby zostać spożytkowany zupełnie inaczej.

A mówimy tu ledwie o jednym aspekcie związanym z funkcjonowaniem lokali gastronomicznych – dobrze wiemy, że prowadzenie takiego biznesu to twardy orzech do zgryzienia, który wymaga poświęcenia i pełnego zaangażowania w swoją pracę.

To właśnie dlatego w naszych głowach zrodził się pomysł stworzenia TrafinOil. Szanujemy czas i pracę właścicieli restauracji i kucharzy, bez których nie mielibyśmy szansy zrelaksować się na mieście przy lampce wina i talerzu świetnego jedzenia.

Dajemy im więc możliwość oddania się swojej kulinarnej pasji i skupieniu się wyłącznie na tym, co ważne – na prowadzaniu lokalu i przygotowywaniu potraw, które pielęgnują nasze zmysły.

Pozwól sobie pomóc i zaufaj naszym specjalistom. Dzięki nam szybko pozbędziesz się starego oleju i szybko zastąpisz go nowym, gotowym do użycia. Wszystko odbywa się w Twoim lokalu – na miejscu i od ręki. Przekonaj się, jakie to proste!

Jak dbamy o klientów w TrafinOil?

Pielęgnowanie dobrych relacji z klientami to fundament, na którym opieramy swoje działania. Nieistotne czy zaufałeś nam niedawno, jesteś naszym stałym klientem czy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z TrafinOil – zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i bezproblemowy kontakt wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz.

Na naszą firmę składa się grupa blisko 70 specjalistów, którzy jak nikt inny rozumieją potrzeby pracowników gastronomii. To nie tylko osoby odpowiedzialne za dowóz i utylizację oleju, ale i rozbudowany dział obsługi klienta, dbający o nawiązywanie nowych relacji i pielęgnowanie tych już pozyskanych.

Numer bezpłatnej infolinii 800 900 070 będzie Twoją prawą ręką w kwestiach prowadzenia restauracji – to tutaj załatwisz niezbędne formalności, uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i zamówisz odbiór oleju zużytego i dostawę świeżego.

Na co mogą liczyć nasi klienci?

 • Konkurencyjne ceny olejów gastronomicznych i obsługi – szanujemy Twój portfel.
 • Wygodę – dowieziemy olej pod drzwi Twojej restauracji, wypożyczymy Ci beczki na zużyty olej, poprowadzimy też ewidencję odpadów zupełnie za darmo.
 • Kontrolę stanów magazynowych – jeśli kończy Ci się olej, damy Ci znać z wyprzedzeniem o planowanej dostawie.
 • Najwyższą jakość obsługi klienta – skontaktujesz się z nami w każdej sprawie, dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 900 070 lub pisząc na adres zamówienia@trafinoil.pl. Dostawę i odbiór oleju możesz zamówić w dowolnej chwili!
 • Oszczędność czasu i pieniędzy oraz ochronę środowiska naturalnego.
 • Gwarancję rzetelności i jakości świadczonych usług – wiemy, jak zadbać o klienta, by poczuł się dopieszczony i potraktowany z najwyższym szacunkiem.

  Zamów dostawę oleju - szybko i sprawnie

  Załatwiamy wszelkie formalności. Dostawa i odbiór "od ręki".
  Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Polityka prywatności – Trafinoil PL